contact@company.com  |  +123 456 7890
Follow us :-

Dziś dostarczasz, dziś sprawdzamy!

Dziś decyzja, naprawiamy!

tel. 511-295-295

REGENERACJA

Regeneracja / naprawa wtryskiwaczy

Naprawa wtryskiwaczy jest usługą pozwalającą zaoszczędzić pieniądze w sytuacji, gdy awarii ulegnie tak ważna część układu paliwowego, jak wtryskiwacz. Przy właściwie przeprowadzonej regeneracji element jest tak samo sprawny, jak fabrycznie nowy. Naprawa i czyszczenie wtryskiwaczy wymaga zarówno dużej precyzji, doświadczenia, umiejętności, jak i odpowiednich warunków.

Skuteczna regeneracja wtryskiwaczy:

Efektywność naprawy zależy w dużej mierze od sprzętu. Zaawansowane technologicznie stoły probiercze pozwalają na bardzo precyzyjne badanie, a co za tym idzie właściwą regulację. Jest to możliwe dzięki odtworzeniu niemalże identycznych warunków panujących w silniku. W efekcie naprawiony wtryskiwacz jest w 100% sprawny i nie różni się parametrami od nowego.

Pierwszą rzeczą, jaką należy przeprowadzić przy regeneracji wtryskiwaczy jest jego demontaż na części pierwsze. Należy przy tym zastosować odpowiednią technologię, aby nie pogłębić uszkodzeń. Po rozbiórce należy wykonać czyszczenie wtryskiwaczy w wysokiej temperaturze przy pomocy myjki ultradźwiękowej. Po tym zabiegu element jest poddawany mikroskopijnej analizie w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń niewidocznych gołym okiem. Po wyeliminowaniu uszkodzonych części następuje wymiana uszczelnień i złożenie wtryskiwacza zgodnie z zaleceniami producenta.

Złożony wtryskiwacz należy poddać komputerowej analizie przy użyciu stołu probierczego, na którym możliwe jest odczytanie danych pozwalających na wykonanie precyzyjnej regulacji, w celu zoptymalizowania pracy wtryskiwacza.
Firma Diesel-Auto posiadająca 15-letnie doświadczenie w autoryzowanej stacji obsługi, oferuje Państwu regenerację wtryskiwaczy w atrakcyjnych cenach. Usługa objęta jest roczną gwarancją, a klienci mogą liczyć na profesjonalną i sprawną obsługę, jak również szybką wysyłkę.

W Naszej ofercie między innymi:

  • regeneracja wtryskiwaczy Bosch – do dyspozycji mają Państwo różne pakiety regeneracji. Można skorzystać tylko ze sprawdzenia i czyszczenia wtryskiwacza, ale również oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie naprawy. Wtryskiwacze Bosch stosowane są w pojazdach z układami wtryskowymi Common Rail, tj. CDI, HDI, JTD, CDTI, HPI, Dci.
  • regeneracja wtryskiwaczy Delphi – również w przypadku wtryskiwaczy Delphi mają Państwo do dyspozycji różne pakiety regeneracji. Można skorzystać tylko ze sprawdzenia i czyszczenia wtryskiwacza, ale również oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie naprawy. Ponadto jest możliwość zastosowania, zarówno oryginalnych części, jak i wysokiej klasy zamienników. Wtryskiwacze Delphi stosowane są w pojazdach z układami wtryskowymi Common Rail, tj. dCI, TDCI.
  • regeneracja wtryskiwaczy Denso – w regeneracji wtryskiwaczy Denso wykorzystujemy nasze doświadczenie, wiedzę nabytą na szkoleniach oraz odpowiedni sprzęt. Do dyspozycji mają Państwo różne pakiety regeneracji. Można skorzystać tylko ze sprawdzenia i czyszczenia wtryskiwacza, ale również oferujemy Państwu wykonanie naprawy. Wtryskiwacze Denso stosowane są w pojazdach z układami wtryskowymi Common Rail, tj. D4d, D-CAT, CDTi, TiD, DiTD i dCI.
  • regeneracja wtryskiwaczy Siemens – regeneracja wtryskiwaczy Siemens opiera się również na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy zdobytej na szkoleniach oraz oryginalnych częściach. Do dyspozycji mają Państwo różne pakiety regeneracji. Można skorzystać tylko ze sprawdzenia i czyszczenia wtryskiwacza, ale również oferujemy Państwu wykonanie naprawy. Wtryskiwacze Siemens stosowane są w pojazdach z układami wtryskowymi Common Rail, tj. TDCi, HDI i CDTi.